top of page

Obsah pro sociální sítě

Vyrábíme organický i performance obsah pro sociální sítě – Facebook, Instagram, TikTok a YouTube. Před založením agentury jsme působili ve velkých firmách, kde jsme pracovali s řadou performance profíků a účastnili se skvělých školení, takže máme vyzkoušené, co funguje (ale nejsme nafrnění – rádi věci posouváme dál, testujeme nové formáty a nové kreativy). 

A jak tahle spolupráce probíhá? Nejčastěji je dlouhodobá, obsah vytváříme na 1 měsíc dopředu. Potkáme se s marketingovým týmem, nasdílíme si informace o chystaných novinkách, sezónních tahounech a slevových akcích. Podle toho si vydefinujeme klíčové potřeby, a pak už se pustíme do práce: sepíšeme koncepty a naplánujeme si produkci. Abychom byli co nejvíce efektivní i cenově, snažíme se vždy vejít do 1 natáčecího dne, kam koncentrujeme veškeré pronájmy techniky nebo studií. Za 1 natáčecí den dokážeme vyrobit 6-8 krátkých videí a sadu fotek k tomu. 

Pojďme na kafe!

Kontakt

Potřebujete znát přibližnou cenu videa nebo reklamní kampaně? Chcete si s námi dát call nebo kafe? Napište nám, do 24 hodin se ozveme zpátky.

+420 724 005 457

  • Instagram
  • LinkedIn

Děkujeme, ozveme se vám zpět do 24 hodin! 🫡

bottom of page